Fake Bake, czyli dziecko ma drzemkę… a ja się opalam

Fake Bake, czyli dziecko ma drzemkę… a ja się opalam

fake bake mamanaszpilkach _6
fake bake mamanaszpilkach
fake bake mamanaszpilkach _2

 

http://picasion.com/

Emi ma się już coraz lepiej, dziękujemy za wszystkie miłe słowa! Zdrowiejemy :)
Dzisiaj postanowiłam cały dzień spędzić w domu, aby zająć się m.in. porządkami w dziecięcej szafie i posegregować za małe już ubranka.
Good news – będzie wyprzedaż! Mam nadzieję, że wyrobię się do końca miesiąca, bo większość rzeczy będzie dla Waszych maluchów w sam raz na wiosnę.

Do rzeczy! Już po 22:00? No to pokazuję Wam moje nogi.

Najszybszy samoopalacz ze wszystkich, które stosowałam (nie było ich tak wiele), a na dodatek z tego jestem od początku do końca w 100% zadowolona.
W godzinę osiągnęłam piękną, zdrową i nienarzucającą się opaleniznę (jestem dość blada). Planowałam zostawić samoopalacz na dłużej, bo obawiałam się, że przez godzinę nie złapie tak efektywnie, ale Emcia się obudziła i musiałam ekspresowo zmyć kosmetyk. Także 1 godz w zupełności wystarczyła, aby osiągnąć taki efekt, jak widzicie.

To cudo, to Fake Bake 60-minutes w sprayu. Jest w formie płynu, który aplikujemy za pomocą rękawicy. Momentalnie widać, gdzie nakładamy kosmetyk, bo skóra od razu staje się ciemniejsza. Minus jest taki, że po zmyciu utrzymuje się zapach typowego samoopalacza, mi to nie przeszkadza. Minusem jest też wysoka cena, ale jak na produkt, który używamy od czasu do czasu i w dodatku z takim szybkim efektem, nie razi. Spray kupiłam w salonie, w którym wcześniej wykonywałam natryskowe opalanie, czyli TUTAJ.

Jak pamiętacie, w ciąży pokazywałam Wam opalony brzuszek. Zobaczysz go we wpisie – OPALONA MAMA.

Tralalala, czuję się jak po wakacjach ;)

You May Also Like

2 Comments

  • avatar
    Krista 2016-03-16 09:35

    Bardzo ciekawy produkt. Pozdrawiam i zapraszam na bloga: http://moda.rybka.waw.pl/

  • avatar
    Fit na obcasach 2016-02-11 07:49

    Bardzo subtelna i nienachalna opalenizna i co najważniejsze nie jest pomarańczowa! :) bardzo ładny efekt.

Leave a Reply