Jesienny spacer

LIFESTYLE 2019-11-28 0 Comments

Cześć! Mam kilka sielankowych kadrów z naszego październikowego spaceru po lesie. Aura zdecydowanie staje się coraz bardziej zimowa, dlatego miło popatrzeć na odrobinę słońca chociaż na zdjęciach. Mój dylemat pt. publikować, czy nie publikować przeciągnie się zaraz do 2028. Wrzucam posta za ciosem, bo obrabiam obecnie ponad 6000 zdjęć z ostatniego weekendu, więc tych 30 nie robi różnicy ;) Mam zresztą do nich wyjątkowo ciepły sentyment, bo i humor w tym lesie miałam jakiś zacny :)

Drogi pamiętniczku, zachowaj te słoneczne uśmiechy, zapach lasu i grzybów, długie spacery bez celu, rozwiane włosy, fotografie robione przez 6-letnią córkę i wspomnienie pizzy jedzonej siedząc w otwartym bagażniku gdzieś w szczerym polu.

Zgaduj zgadula, które zdjęcia robiła Pola?

Justyna i Iga – sesja zdjęciowa

FOTOGRAFIA RODZINNA 2019-08-07 0 Comments

Hej Kochane!

Raz na jakiś czas mam potrzebę przeorganizowania wszystkiego wokół, ułożenia priorytetów. I przyszła mi do głowy myśl, żeby połączyć to, czym się zajmuję i umieścić w jednym miejscu. To tak zupełnie w skrócie :)
Wiecie, że jestem fotografem, a niedawno zaczęłam przygodę z własną marką odzieżowa i robię to mając 3 dzieci, często u boku. Moje zaangażowanie migruje pomiędzy kilkoma tematami i poczułam, że chciałabym skupić się przede wszystkim na jakimś JEDNYM miejscu ;p Takie przeskakiwanie, budowanie kilku społeczności jest po prostu nieefektywne.

Zdecydowałam publikować na blogu moje prace – sesje fotograficzne, które robię na co dzień. Głównie są to sesje rodzinne i kobiece. Dotychczas widziałam je ja i moi „modele”, raczej nie publikowałam nigdzie całości. Serio – nie wpadłam wsześniej na pomysł, żeby publikować je na blogu, choć byłyby baaardzo mocno spójne z ogólną zawartością bloga. Do pewnych rzeczy trzeba po prostu dojść po czasie i spojrzeć z boku.

Kochane, mam nadzieję, że spodoba Wam się pokazywanie TU moich prac, moich fotografii. Moje miejsce jest zdecydowanie po drugiej stronie obiektywu. Jako fotograf czuję się jak ryba w wodzie i chciałabym, żebyście poczuły czasem ten flow razem ze mną :)

Na zdjęciach widzicie Justynę z jej córeczką Igą. Spotkałyśmy się z zamiarem zrobienia kilku naturalnych kadrów typu mama + córka. Justyna była przed moim obiektywem już rok temu, jeszcze nie będąc w roli mamy. Jest przepiękną kobietą, cudowną mamą i z przyjemnością pokazuję Wam efekty sesji z małą, cudną istotką :)

Proces planowania strategii mojej marki odzieżowej – vlog

LIFESTYLE 2019-03-20 1 Comments

Cześć dziewczyny!

Ostatnim razem wspominałam Wam, że chciałabym dzielić się procesem powstawania mojej marki, tym jak to wygląda od zaplecza. Tuż po nagraniu tamtego – lutowego vloga nagrałam następnego. Wspominam w nim o kilku bieżących tematach, które aktualnie przerabiam.

  • Rozwijam nawyk zapisywania swoich przemyśleń i pomysłów – zdarza się, że na genialny pomysł wpadnę pod prysznicem albo tuż przed zaśnięciem i jeśli tego nie zapiszę, to najprawdopodobniej już o tym zapomnę. To psychologicznie dowiedzione, że najlepsze pomysły mamy właśnie wtedy, kiedy nasza głowa jest w stanie odpoczynku i wtedy pracuje nasza podświadomość.
  • Przerabiam kurs na cel od Pani Swojego Czasu – świetnie ukierunkowuje mnie na określanie celów i uczy jak rozplanować je w kalendarzu tak, aby je nareszcie realizować – https://bit.ly/2FdG1IR
  • Znalazłam sposób na aktywność sportową, którą lubię, sprawia mi przyjemność i mogę ruszać się razem z dziećmi – co rano tańczymy!
  • Mówię Wam o tym, jak ustalam strategię mojej marki, jakie pragnę dawać wartości moim odbiorcom, czym się kieruję. Rozplanowuję to na podstawie materiałów od HAKERKI SUKCESU – https://bit.ly/2FnJiGK
  • Pokazuję Wam rowerek trójkołowy, który zamówiłam na wiosnę dla mojej najmłodszej dziewczynki, jest przepiękny! – https://bit.ly/2CqoPiC

Wiem, ze vlog nie jest idealny. Staram się przełamać perfekcjonizm i publikować Wam to, co mam, a nie to co chciałabym mieć ;) Pracuję nad tym, aby być coraz lepsza, choć przede wszystkim chciałabym pokazać Wam w największym stopniu swoją autentyczność i realia, jak działam i jak podchodzę do różnych spraw.

Koniecznie dajcie znać, czy wyciągnęłyście z niego coś dla siebie! :)

I oczywiście zapraszam na konto Youtube, będzie mi bardzo miło, jak włączysz subskrypcję <3 Mój kanał – https://goo.gl/88X3PM

Buziaki!