SEARCH

Wydałam własną książkę! (i nagrałam o tym film)

Wydałam własną książkę! (i nagrałam o tym film)

Ostatnio to modne wśród blogerów. Niestety nie parentingowych, bo my z niewyspania robimy zbyt dużo błędów ortograficznych i generalnie szybko gubimy wątek ;)

 

_MG_0110

 

…a że bieglej posługuję się obrazem, niż słowem pisanym – nie trudno się domyślić, że chodzi o fotoksiążkę, a dokładniej CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i Ty na pewno już o tym wiesz, bo widziałaś zapowiedź na facebooku!

Jako znana pisarka poszłam za ciosem i stworzyłam jeszcze CEWE FOTOKALENDARZ i dla towarzystwa CEWE FOTOKARTKI, bo FOTOJOKER umożliwia mi zaprojektowanie wszystkiego w błyskawicznym tempie. Byłam zaskoczona jak szybko się z tym uwinęłam, a jestem osobą, która długo dopieszcza szczegóły i rozważa możliwości.

Program w zasadzie pracuje za Ciebie. Jeśli chcesz, to nawet sam wybierze zdjęcia!

Dzięki temu, że techniczne sprawy idą tak gładko – mój apetyt rośnie w miarę jedzenia i w wolnej chwili znów planuję ruszyć z kolejnymi projektami.

A reasumując pisarką wcale nie jestem.

A tak naprawdę jest środek nocy gdzieś między niedzielą a poniedziałkiem i wkrótce rozpocznie się mój kolejny dzień pełen szalonych przygód; tak więc zaserwuję Ci coś specjalnego :)

 

 

Zbliża się koniec roku, zbliża się Boże Narodzenie; Wyznaczamy sobie kolejne cele, podsumowujemy ubiegły rok, obdarowujemy prezentami naszych bliskich.

Warto pomyśleć również o sobie i zachować najpiękniejsze wspomnienia. Z sentymentem wspominam ostatni czas, bo był dla mnie szczególny.

FOTOJOKER wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzył świąteczny poradnik. Możesz odnaleźć tam rewelacyjne propozycje foto-prezentów!

Upominki, które tworzymy sami… dopieszczamy w każdym calu, starannie komponujemy i przeznaczamy dla konkretnej osoby, to najlepsze prezenty, jakie możemy podarować kochanym bliskim. Te, które wzruszają i przywołują wspomnienia, zapamiętamy na długo. A każda babcia pragnie codziennie widzieć beztroski uśmiech swoich wnucząt.

CEWE FOTOKSIĄŻKA, którą zaprojektowałam jest naszym rodzinnym pamiętnikiem i prezentem, który podarowaliśmy… sobie. Jej rozmiar to XXL. CEWE FOTOKALENDARZ składa się tylko ze zdjęć naszych dzieci i chciałabym aby zawisł nad moim biurkiem, a CEWE FOTOKARTKI to zarazem zaproszenia na Chrzest Emilki, który odbędzie się w Boże Narodzenie.

PS. My z nieoficjalnych źródeł już wiemy, że w tym roku cała nasza rodzina pod choinką znajdzie kubki z personalizowanym nadrukiem ;)

PS2. Chcecie zobaczyć więcej zdjęć z naszej sesji?

 

 

You May Also Like

16 Comments

 • avatar
  Renata Saba 2015-12-21 20:43

  super filmik

 • avatar
  KATARZYNA 2015-12-16 16:31

  Dziewczyny, jaki jest czas pczekiwania np. Na fotokalendarz? Jestem ciekawa czy zdazylabym jeszcze przed swietami:)

  • avatar
   Mama na szpilkach 2015-12-17 13:59

   W normalnym okresie to dosłownie z dnia na dzień. Teraz może być ciężko. Skontaktuj się z infolinią, na pewno Ci powiedzą :)

 • avatar
  Panna Nonszalancja 2015-12-07 12:10

  Ja zamówiłam 5 (!!!?) foto książek w tym roku jako prezent po-weselny. Także dziadek , babka, ciocia Jadzia i inni przyjaciele i znajomi królika dostaną prezent w postaci moich narcystycznych – ślubnych zdjęć :D . Awww yeah !

 • avatar
  aga 2015-12-05 13:26

  moja siostrzenica dostaję ode mnie na urodziny albumy ze zdjęciami, całkiem inne odczucie kiedy trzymasz dane zdjęcie w dłoni,a nie przewijasz na monitorze :)
  zdjęcia cudne, szczególnie to na czerwiec 2016 ;)

 • avatar
  Matko Zabawko 2015-12-01 20:50

  Jakie cudeńka! Piękne :)

 • avatar
  Wronkowa mama 2015-12-01 14:34

  Emilka: Mama, nie przynudzaj już :D ;*

 • avatar
  Kasia Skiwska 2015-12-01 13:22

  Wspaniałe! zainspirowałaś mnie :)

 • avatar
  Adrianna Zofia 2015-12-01 13:19

  Idealne zdjecia i piekna rodzinka z Was!

  Sama zaprojektowalam taki kalendarz babci pod choinke rok temu z moimi i moich bliskich zdjeciami. Babcia byla bardzo szczesliwa z takiego prezentu :)

  • avatar
   Mama na szpilkach 2015-12-01 21:39

   zdjęcia na miarę naszych obecnych możliwości ;) najbardziej ekspresowo, jak się da, ale marzy mi się bardziej zaplanowana sesja w niedalekiej przyszłości. dzięki!

 • avatar
  Świat Bruna 2015-12-01 10:33

  Świetny pomysł, rewelacyjne zdjęcia ;)

 • avatar
  Marta Sobczyk-Ziębińska 2015-12-01 10:14

  Robisz cudowne zdjęcia :)

Leave a Reply