SEARCH

Zaproszenia na 2 urodziny – inspiracje

Zaproszenia na 2 urodziny – inspiracje

Jeśli jesteście ze mną od roku, pamiętacie zapewne z jaką pompą zabrałam się za organizację

1 imprezy urodzinowej Poli w ogrodzie

Szczerze mówiąc, inspiracji długo nie szukałam, a kompletowanie wszystkich dekoracji i dodatków przyszło mi z łatwością i przyjemnością. Z resztą na bieżąco dzieliłam się z Wami moimi pomysłami w postach poprzedzających imprezę np.:

Zapraszam do odwiedzenia tamtych postów, bo jeśli jesteście organizacyjnymi laikami (tak jak ja kiedyś), to możecie zasięgnąć z nich sporo pomysłów. W mojej głowie już kłębią się idee na kolejne urodziny i powoli szukam kreatywnych rozwiązań na tegoroczną imprezę. Małe puzzle układają się w spójny obraz nadchodzących 2 urodzin Poli. W zaszłym roku postawiłam na pastele – róże i fiolety, motyw pudrowy, kwiatowy i ogólnie mocno dziewczęcy oraz romantyczny. W tym roku zaś jestem opętana magią złotego brokatu (jakkolwiek głupio by to nie brzmiało), czarno białych pasków, kropek i koloru miętowego. Z resztą w takim kierunku podążyłam urządzając Poli jej nowy pokój, który niebawem będzie miał swoją odsłonę na blogu :)

Dzisiaj, na start chciałabym pokazać Wam moje zbiory inspiracji na zaproszenia urodzinowe, które będę projektować i rozdawać najbliższej rodzinie. Przygotowałam pokaz slajdów z mojej tablicy na pinterest – tam znajdziecie odnośniki do oryginalnych źródeł obrazków. Let’s go!

 

 

You May Also Like

3 Comments

 • avatar
  martanapi 2015-04-22 21:25

  Szkoda że mam już za sobą drugie urodzinki Julitki, z chęcią bym zgapiła pomysł z zaproszeniami:) ale cóż może w przyszłym roku:)

 • avatar
  Marek 2015-04-22 13:35

  Mnie chyba najbardziej podoba się to pierwsze zaproszenie :-)

 • avatar
  TrendySmyk.pl 2015-04-21 14:42

  Polecamy nasze akcesoria urodzinowe http://trendysmyk.pl/142-przyjecia-urodzinowe

Leave a Reply