SEARCH

Justyna i Iga – sesja zdjęciowa

Justyna i Iga – sesja zdjęciowa

Hej Kochane!

Raz na jakiś czas mam potrzebę przeorganizowania wszystkiego wokół, ułożenia priorytetów. I przyszła mi do głowy myśl, żeby połączyć to, czym się zajmuję i umieścić w jednym miejscu. To tak zupełnie w skrócie :)
Wiecie, że jestem fotografem, a niedawno zaczęłam przygodę z własną marką odzieżowa i robię to mając 3 dzieci, często u boku. Moje zaangażowanie migruje pomiędzy kilkoma tematami i poczułam, że chciałabym skupić się przede wszystkim na jakimś JEDNYM miejscu ;p Takie przeskakiwanie, budowanie kilku społeczności jest po prostu nieefektywne.

Zdecydowałam publikować na blogu moje prace – sesje fotograficzne, które robię na co dzień. Głównie są to sesje rodzinne i kobiece. Dotychczas widziałam je ja i moi „modele”, raczej nie publikowałam nigdzie całości. Serio – nie wpadłam wsześniej na pomysł, żeby publikować je na blogu, choć byłyby baaardzo mocno spójne z ogólną zawartością bloga. Do pewnych rzeczy trzeba po prostu dojść po czasie i spojrzeć z boku.

Kochane, mam nadzieję, że spodoba Wam się pokazywanie TU moich prac, moich fotografii. Moje miejsce jest zdecydowanie po drugiej stronie obiektywu. Jako fotograf czuję się jak ryba w wodzie i chciałabym, żebyście poczuły czasem ten flow razem ze mną :)

Na zdjęciach widzicie Justynę z jej córeczką Igą. Spotkałyśmy się z zamiarem zrobienia kilku naturalnych kadrów typu mama + córka. Justyna była przed moim obiektywem już rok temu, jeszcze nie będąc w roli mamy. Jest przepiękną kobietą, cudowną mamą i z przyjemnością pokazuję Wam efekty sesji z małą, cudną istotką :)

Leave a Reply