SEARCH

Ootd – królik, pandy i ferajna

Ootd – królik, pandy i ferajna

Pola chodzi i pokazuje tym swoim malutkim paluszkiem na udo mówiąc: „hał hał”. To nic, że na legginsach są słonie, lwy i żyrafy.

Dziecięcy misz masz. Kropki, paski i zwierzyna ;]


 bluzka: F&F
legginsy: H&M

You May Also Like

7 Comments

  • avatar
    Mama Ania 2015-11-06 11:04

    Hej kochane, moja córeczka też ma Jellycat’a z tym że tego 36 cm no jest genialny. Od kiedy go kupiłyśmy nie rozstaje się z nim. Raz jak go zapomniałyśmy ze samochodu, był płacz przed snem i musiałam się wrócić po niego do samochodu. Gorąco polecam. Ja kupiłam na stronie: „(xxx) edit: nie publikujemy linków w komentarzach ;)”

  • avatar
    aga 2014-09-04 23:53

    te skarpetusie! <3
    i królik! <3

  • avatar
    Ania 2014-09-04 21:28

    Pola jest przesłodka!!! Nie moge sie napatrzec jak przytula tego kroliczka <3

  • avatar
    Marta 2014-09-04 14:15

    swietny blog:) przejrzalam od deski do deski:) bede tu zagladac:)

  • avatar
    Anita 2014-09-04 12:03

    Jakich rozmiarow jest jellycat? I czy jestes z niego zadowolona?
    Ps. Polka ma przeslodki usmiech ;)

    • avatar
      Mama na szpilkach 2014-09-04 16:30

      chodzi o króliczka, tak? nawet nie wiedziałam, że to się tak nazywa. ma 33 cm i Pola go uwielbia :) zawsze z nim zasypia

  • avatar
    Kinga Kościelniak 2014-09-04 07:59

    o jaka słodzizna :D ślicznotka! a tak swoją droga bardzo podoba mi się Twoje podejście do ubioru Małego Człowieczka, bo są i rzeczy z wyższej półki, ale są i takie, na które stać przeciętnego zjadacza chleba i są dostępne dla wszystkich

Leave a Reply