SEARCH

Piknikowe gadżety dla dzieci

Piknikowe gadżety dla dzieci

gadzety

Niedzielę postanowiliśmy w 100% poświęcić na wypoczynek i relaks, dlatego wybraliśmy się na działkowo – grillowy jezioring. Na dywanie z trawy Pola mogła zajadać to co my, bez obawy, że część jedzenia wyląduje na parkiecie. Poleczka jest urodzonym smakoszem i z chęcią próbuje wszystkich nowych potraw. W naszym ekwipunku wylądowały owoce – melon, arbuz i nektarynki, przepyszna domowa lemoniada słodzona miodem, wiejski chleb, warzywa i drób na grilla.

Zaś KIDY zaopatrzyły nas w gadżety podróżne, które w takich sytuacjach sprawdzają się rewelacyjnie. Kidy.pl to sklep – ekspert w żywieniu niemowląt, z bogatą ofertą produktów BIO i Eko.

139

kidy.pl

Post powstał w ramach wspołpracy ze sklepem Kidy.pl. Zapraszam również na ich bloga: Koko & Collette – z pewnością znajdziecie tam interesujące treści :)

Zrzut ekranu 2014-08-11 (godz. 02.01.57)

You May Also Like

2 Comments

  • avatar
    Pamela 2014-08-12 21:29

    Super ja tez zabieram czestwo swoja corke poltoaroczna na pikniki na trawke do parku. widze ze wtedy chetniej je nowe rzeczy. trzeba kombinowac z tymi naszymi maluchami. zapraszam do siebie na mamazamloda.blogspot.com

  • avatar
    Agnieszka Mylifestyle 2014-08-11 11:13

    Świetne zdjęcia <3 a biedroneczka jest na naszej liście wyprawkowo – złobkowej ;)

Leave a Reply