SEARCH

TO JUŻ PÓŁ ROKU!

TO JUŻ PÓŁ ROKU!

emilia ma 6 miesiecy

 

milka a_1

 

milka a_3

 

2 lutego Milka skończyła już pół roku. Poza tym, że powoli ząbkowanie daje się we znaki, to uważam, że Emi jest najpogodniejszym bobasem, jakiego w życiu widziałam ;)

Kompletnie nie odczuwam tego czasu. Wręcz mam wrażenie, że ostatnie miesiące zlewają się ze sobą i jakieś 90% dni miało ten sam schemat.

Domowe chwile mają swój urok, ale z utęsknieniem czekam na moment, kiedy będę mogła wyrwać się z pieluszek i skupić na czymś niezwiązanym z domem. Pamiętam, że właśnie kiedy Pola miała pół roku, to założyłam bloga, który był 100%ową odskocznią. Teraz widzę, że to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, będąc młodą mamą.

Co prawda miałam tu różne przejścia. Od wzlotów (2 posty dziennie) po kryzysiki (2 miesięczna przerwa na początku 2015 r), to wciąż uwielbiam być tu z Wami i dzielić się tym, co mnie otacza.

W związku z tym podjęłam jedną z decyzji, z którą miotałam się grubo ponad rok – chciałabym skupić się w 100% na lifestylu. A co za tym idzie poza tematycznymi wpisami, na które muszę poświęcić ogrom czasu, będzie zdecydowanie więcej postów typu „daily”, czyli typowych dziennikowych, codziennych wpisów.

Tak więc kochani… przed nami małe zmiany. Uporządkowałam już kategorie i dostosowałam szablon. Nie znalazłam czegoś podobnego w polskiej blogosferze, więc przecieram szlaki sama sobie ;D Emocje macierzyńskie chowam do szuflady i zapisuję ręcznie, to jest wspaniałe! Lepsze ;)

 

Bez nazwy-1

You May Also Like

3 Comments

Leave a Reply