SEARCH

Zabawka wszechczasów

Zabawka wszechczasów

To nie w ręce, a w głowie tworzy się 'zabawa’

Naszą wyobraźnię budują przedmioty, które nie są oczywiste, dlatego na półkach mojej Poli tuż obok Baby Born miejsce zajmuje szkatułka wypełniona kasztanami czy butelka… po zużytym żelu pod prysznic. Pola, jako kreatywna 2,5-latka coraz częściej w zabawie wciela się w różne role. Drewniane cyferki służą jako stetoskop podczas badania, a kasztanami płacę, kiedy kupuję od niej ciastolinowe owoce. Wyobraźnia mojego dziecka wskakuje na pełne obroty i myślę, że w ciągu najbliższych lat będzie z pewnością ciekawie :D

drewniane klocki pilch 27
pilch klocki 3
drewniane klocki pilch 9

 

Lubicie bawić się ze swoimi dziećmi? My wymyślamy, tworzymy, dopowiadamy historię, liczymy. A klocki pozwalają na zdobycie przez dziecko nowych umiejętności i wspierają jego rozwój na różnych płaszczyznach.

To taki mój HIT, kiedy myślę o ponadpokoleniowych, kultowych zabawkach.

Na ten moment Pola najchętniej bawi się klockami poprzez naśladowanie. Prosi mnie o zbudowanie budowli, do której sama coś dokłada lub buduje podobną. Weszłyśmy już na etap „pobaw się ze mną mamo”.

Moja mała dziewczynka, która jeszcze niedawno nie potrafiła skupić się na jednym zadaniu i przeważnie bawiła się obok, a nie 'z’ – teraz uważnie patrzy, współpracuje i z wykorzystaniem swojej wyobraźni czaruje razem ze mną. Sama chętnie układa wieżę, a także – po zakończonej zabawie uwielbia celować klockami z powrotem do tuby, więc nie mamy problemu ze sprzątaniem, bo to również traktuje jak zabawę.

Wszystkie zabawki marki PILCH produkowane są w Polsce z pozyskiwanego w ściśle kontrolowany sposób polskiego drewna. Kiedy nasze dziecko rozwija kreatywność, my mamy spokojną głowę, bo każdy z produktów tej marki posiada znak bezpieczeństwa CE, spełnia wymogi Unii Europejskiej oraz może poszczycić się dodatkowymi atestami i certyfikatami potwierdzającymi najwyższe standardy. Współpracując z uczelniami i pedagogami trafiają w sedno dziecięcych potrzeb i zaspokajają je w sposób… ekologiczny. Nawet opakowania wykonane są z porecyklingowej tektury.

 

drewniane klocki pilch 16
drewniane klocki pilch 5
pilch klocki 2
drewniane klocki pilch 12

 

KLOCKI NATURALNE wykonane zostały z nielakierowanego drewna bukowego. W opakowaniu znajduje się 50 sztuk. Ich jakość jest naprawdę porządna, są pięknie oszlifowane, a otwierając opakowanie czujemy przyjemny zapach naturalnego drewna.

KLOCKI KOLOROWE są zaś z drewna świerkowego. Tuba zawiera 65 szt. Kolory klocków są bardzo intensywne, lecz nie ma mowy o odpryskiwaniu farby, co się czasem zdarza.

Oba opakowania są bardzo poręczne, łatwe w przechowywaniu i spełniają również dodatkowe funkcje. Jakie? Możecie dowiedzieć się z załączonej do klocków książeczki, w której mamy 19 propozycji wykorzystania tuby do ćwiczeń profilaktycznych. Ogromne WOW dla aż 50 propozycji zabaw, które również znajdziemy w środku. To świetne wspomożenie dla mam, które ostatni raz bawiły się klockami 30 lat temu i wypadły z obiegu :)

 

drewniane klocki pilch 13
drewniane klocki pilch 14
drewniane klocki pilch 29
pilch klocki 1

 

Lubicie drewniane zabawki?

Kochane, Pilch oferuje Wam rabat 10% na zakupy do 23.12.2015.

Zatem serdecznie zachęcam Was do odwiedzenia ich sklepu TUTAJ i zapoznania się z ofertą, bo jest bogata w przeróżne drewniane cuda dla Waszych kreatywnych maluchów.

Pamiętajcie, aby budować wyobraźnię razem z dzieckiem! :)

Hasło rabatowe, to „mama na szpilkach”

You May Also Like

6 Comments

 • avatar
  Kasia 2016-01-18 12:54

  Nie ma lepszej zabawki niż klocki czy puzzle, miód dla umysłu dziecka.
  P.S. Apeluję o przerwanie ciszy na blogu :)

 • avatar
  Iwona Ciupek-Sala 2016-01-09 14:18

  Lubimy się bawić.. jestem 1 ale nie ost raz.. pozdrawiamy
  Salusiowo.blogspot.com

  Zapraszam na wpis pełen grozy o realiach ciąży

 • avatar
  Aneta Mech-Majerska 2015-12-15 22:10

  Cudna córeczkaQ Jejciu, jaka ona podobna do naszej Polci :) Nasza ma rok i 3 mce i ma rudawe włoski.

 • avatar
  Viola 2015-12-15 17:06

  Właśnie o takich klockach myślałam dla mojego skarba.
  Podejrzewam, że prezent imieninowy będzie trafiony.

  pozdrawiam.

 • avatar
  Agata 2015-12-15 10:16

  Nasza Julka też uwielbia swoje drewniane klocki, ale ostatnio hitem stało się… kartonowe pudełko po chusteczkach higienicznych. Bździągwa się z nim praktycznie nie rozstaje, wrzuca do niego swoje klocki, a potem z wielką satysfakcją – bo nie jest to przecież takie proste – wyjmuje. Może tak cały dzień ;)

 • avatar
  Fit na obcasach 2015-12-15 08:34

  Oj… szkoda, że już kupiliśmy Chrześniakowi prezent na Gwiazdkę i urodziny… :(

Leave a Reply